Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider zmiany

  • Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Industrial Brush Manufacturers Sp. z o.o. polsko-włoska spółka branży przemysłowej, europejski lider produkcji szczotek do zamiatarek poszukuje do pracy w Komornikach /k. Środy Śląskiej/ na stanowisku:

    Miejsce pracy: Komorniki (pow. średzki)

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych,
    • umiejętność zarządzania zespołami ludzi,
    • wiedza i praktyka w zakresie obsługi, naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • dobra organizacja własnej pracy i zadań przydzielanych zespołom pracowników na stanowiskach Pracownika produkcji,
    • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
    • umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki.

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad ciągłością produkcji i jakością produkowanych wyrobów,
    • nadzór nad pracownikami produkcyjnymi,
    • nadzór nad procesem produkcyjnym,
    • realizacja planów produkcyjnych,
    • ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych i stanowisk pracy,
    • nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa, produkcji, jakości,
    • współpraca z działami utrzymania ruchu, jakości, logistyki,
    • zapewnienie właściwych środków pracy dla pracowników produkcji.

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie, jasny system premiowania,
    • pracę od poniedziałku do piątku, 3 zmiany,
    • umowę o pracę, bezpośrednio u Pracodawcy,
    • świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom,
    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku,
    • pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę!

    CV z zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych, prosimy kierować za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz z dopiskiem nazwy stanowiska pracy.

    Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Oświadczam, iż zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO (tj. art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679)”, przekazuję dobrowolnie swoje dane osobowe firmie Industrial Brush Manufactures Sp. z o.o z siedzibą w Komornikach k/ Środy Śl. oraz wyrażam zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby procesu rekrutacyjnego związanego z publikowaną ofertą. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Industrial Brush Manufactures Sp. z o.o z siedzibą w Komornikach k/ Środy Śl lub podmioty, którym powierzono realizację procesów rekrutacyjnych na rzecz Industrial Brush Manufactures Sp. z o.o z siedzibą w Komornikach k/ Środy Śl. Jestem świadoma/y iż przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do moich danych włączając w to ich: usunięcie, poprawianie.