Logo Pracuj.pl

Lider Zmiany

Mabion S.A.O firmie

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie i zatwierdzanie otrzymywanych wyników pod kątem zgodności z wewnętrznymi wymaganiami;
  • Udział w skalowaniu, walidacji procesu, walidacji metod analitycznych, charakterystyce produktu we współpracy ze specjalistami zespołu;
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach w analizach, dokumentacji, statusie wykonywanych zadań i podejmowanych decyzjach;
  • Dostarczanie przełożonemu/i współpracownikom z firmy raportów i dokumentacji niezbędnej do oceny wyników;
  • Monitorowanie wyników na zgodność ze specyfikacjami;
  • Przygotowanie, aktualizacja dokumentacji systemowej oraz przeprowadzanie szkoleń;
  • Współpracę z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych prac;
  • Opracowywanie i wdrażanie norm w zakresie kontroli jakości oraz monitoring ich działania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mikrobiologia, biotechnologia, biologia;
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; mile widzialne doświadczenie zawodowe w wytwórniach produktów leczniczych i surowców farmaceutycznych
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej oraz umiejętność obsługi sprzętu analitycznego;
  • Wysoki poziom kompetencji w zakresie podejmowania decyzji, komunikacji i zorientowania na cel;
  • Dobra organizacja pracy własnej;

To oferujemy

  • Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Podczas okresu próbnego otrzymasz swój indywidualny plan pracy, który ułatwi Ci wdrożenie się w obowiązki oraz pozwoli poznać wszystkie systemy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoją wiedzę i doświadczenie;
  • Pracę w systemie zmianowym (zmiany nocne dodatkowo płatne);
  • Realną możliwość awansu na wyższe stanowiska;
  • Program poleceń pracowniczych, atrakcyjną procedurę awansu, program motywacyjny "Ambasador Mabion";
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna) z możliwością poszerzenia pakietów o inne, które Nam zaproponujesz;
  • Pracę w miłej atmosferze, którą tworzy zespół i liderzy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program ambasadorski

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Lider Zmiany, Langiewicza 60, Konstantynów Łódzki