Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zmiany

FERIER sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Lider Zmiany to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem operacyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem pakowania, przygotowania załadunków, kontrola i zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami, organizacja pracy i zarządzanie podległym zespołem pracowników, doskonalenie środowiska pracy pod kątem efektywności i bezpieczeństwa, a także wspieranie wdrażania nowych projektów.

Twój zakres obowiązków:

• Zarządzanie i koordynowanie prac podległego personelu (6-12 operatorów na zmianę, 2-12 kierowców)

• Ścisły nadzór i kontrola realizacji procesów przygotowania załadunków w zakresie terminowości, wydajności, jakości i efektywności.

• Zapewnienie dobrych relacji w zespole m.in. poprzez motywowanie i wspieranie pracowników oraz podnoszenie ich kompetencji

• Dbanie o bezpieczeństwo pracy swoje i podległego zespołu operatorów i kierowców, zapewnienie przestrzegania instrukcji pracy przez podległe zespoły, przepisów i procedur wewnętrznych.

• Zapewnienie przestrzegania wymogów systemu zarządzania jakością HACCP, przez podległy zespół

• Bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych i pracowniczych

• Inicjowanie oraz wspieranie w projektów dotyczących optymalizacji procesów operacyjnych, wspieranie wdrażania nowych rozwiązań technologicznych oraz rozwiązywanie sytuacji kryzysowych w tym eskalacja niezgodności

• Poszukiwanie usprawnień w podległym obszarze oraz diagnozowanie powstałych problemów celem ich eliminacji/minimalizacji negatywnego wpływu na klienta

• Raportowanie i analizy zgodności z obowiązującymi procedurami.

• Odpowiedzialność za przyjmowanie towaru, identyfikację i weryfikację zgodności z dokumentacją dostaw w tym weryfikację dokumentacji dotyczącej przyjęcia materiału

• Odpowiedzialność za realizację zamówień klienta w określonych ilościach, terminach i asortymencie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem

  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Nastawienie na wynik

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji w stresujących sytuacjach

  • Wiedza na temat przebiegu procesów HCCP

  • Znajomość kodeksu pracy

  • Asertywność komunikatywność

  • Konsekwencja w działaniu, stanowczość i odpowiedzialność

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • J. angielski – poziom komunikatywny

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet niezbędnych szkoleń

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pierwsza firma która przełamała monopol na rynku cateringu lotniczego i usług pokładowych na polskich lotniskach. Nowa kategoria usług zaopatrzenia pokładowego oraz ich kompleksowe przygotowywanie i rozliczanie. Firma założona w marcu 2014 roku specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie cateringu lotniczego dla:

czarterowych linii lotniczych

tanich i regularnych linii lotniczych

prywatnych przewoźników obsługujących loty typu „business” i loty VIP

Przewiń do profilu firmy