Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zmiany

  • Łódź, Kruszów (pow. łódzki wschodni), łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Reynders Etiketten Polska jako jeden z członków Reynders Label Group - grupy działajacej w Belgii i Francji – to nowoczesna firma poligraficzna specjalizująca się w produkcji etykiet samoprzylepnych.
    Z naszych usług korzysta wiele przedsiębiorstw m.in. branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także mając na uwadze profesjonalną obsługę naszych klientów poszukujemy:

    LIDER ZMIANY

    Miejsce pracy: Kruszów (pow. łódzki wschodni)
    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego (20-30 osób)
    • Kontrola planowości realizacji zleceń produkcyjnych
    • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
    • Dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej przy współpracy z innymi działami
    • Kierowanie pracą zmiany i sporządzanie raportów o wynikach

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie średnie techniczne
    • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
    • Odpowiedzialność, samodzielność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowanie na realizację celu
    • Gotowość do pracy w systemie trójzmianowym
    • Znajomość Pakietu MS Office
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole specjalistów
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv (listu motywacyjnego) na adres:
    Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
    ul. Trybunalska 36, Kruszów 95-080 Tuszyn
    lub za pomocą APLIKUJ

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.