Oferta pracy

Lider Zmiany Magazynu Produkcyjnego

Grafton RecruitmentO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Lider zmiany magazynu produkcyjnegoNumer ref.: 9-21-62259

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Lider zmiany magazynu produkcyjnego

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (około 60 osób), planowanie i organizowanie pracy.
  • Kontrola czasu pracy pracowników.
  • Zapewnianie standardów związanych z bezpieczeństwem, zachowaniem jakości oraz standardu 5S.
  • Zapewnianie sprawnej obsługi obszarów produkcyjnych.
  • Przeprowadzanie ocen okresowych podległym zespołom.
  • Realizacja wyznaczanych celów i zadań.
  • Raportowanie wskaźników.
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją magazynową.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Minimum 2 lata pracy zawodowej na stanowisku związanym z zarządzaniem procesem/zasobami/ pracownikami w obszarze gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO.
  • Znajomość obsługi pakietu Office (Excel, Power point).
  • Doświadczenie w obsłudze programów magazynowych SAP oraz WMS.- mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (dwie lub trzy zmiany).

Korzyści:

  • Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych + premia

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne