Lider zmiany / Mistrz zmiany

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.
    Miejsce pracy: Toruń

    Nasz Klient oferuje Ci:

    • zatrudnienie w oparciu o um. o pracę
    • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii wypłacanej co miesiąc (łącznie ok 5000 zł brutto)
    • stały dodatek związany z pełnieniem funkcji koordynatora zmiany
    • zapewnianie narzędzi pracy w postaci telefonu i auta, z którego będziesz mógł korzystać również w ramach prywatnych potrzeb
    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    • pracę w systemie zmianowym (III zmiany/ IV brygady)
    • dużą samodzielność w działaniu i zaufanie dla Twoich kompetencji
    • szkolenie produktowe, wdrożenie w specyfikę branży poligraficznej

    Twoimi zadaniami będzie:

    • kompleksowa organizacja pracy jednej zmiany na 3 działach, łącznie ok 30 osób
    • koordynowanie i weryfikowanie jakości pracy w zakresie usprawnień i eliminacji problemów
    • weryfikowanie zgodności i terminowości wykonywanych zleceń
    • przygotowywanie raportów i zestawień dot. efektów pracy podległej zmiany
    • wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań optymalizujących procesy produkcji
    • wsparcie pracowników w dążeniu do efektywnych wyników pracy

    Jakich kandydatów szukamy?

    • poszukujemy kandydatów z min. 2letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem min. 15 osobowym o profilu produkcyjnym (mile widziany profil poligraficzny)
    • liderów motywujących konstruktywnie
    • samodzielnie organizujących pracę własną i zespołu
    • osób komunikatywnych, potrafiących budować relacje w zespole i właściwie zarządzić jego potencjałem
    • umiejących ustalić zadania i priorytety oraz właściwie ich egzekwujących
    • z umiejętnością czytania, interpretowania i tworzenia raportów produkcyjnych (MS Excel i obsługa komputera na poziomie dobrym)
    • z technicznym zacięciem, bądź milej widzianym wykształceniem technicznym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom