Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Omnipack Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz do nas!

Kierownik Magazynu

Wymagania

  • umiejętność motywacji pracowników
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą osób
  • chęć działania w grupie
  • doświadczenie i praktyka w obrocie magazynowym
  • posługiwanie się narzędziami MS OFFICE
  • znajomość systemów klasy WMS

Obowiązki

  • planowanie krótkoterminowe odnośnie zasobów potrzebnych do realizacji zadań
  • motywowanie zespołu i delegowanie zadań podległym pracownikom w ramach prowadzonej zmiany
  • odpowiedzialność za realizację pożądanego poziomu wskaźników obowiązujących w każdym z obszarów
  • kontrola realizacji bieżących zadań
  • bieżące raportowanie
  • kontakty z firmami współpracującymi
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat
  • szkolenia wprowadzające
  • pakiet medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym
  • praca w systemie zmianowym 6-14/14-22

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy