Oferta pracy

Lider Zmiany

Diehl Controls Polska

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za pracę i bezpieczeństwo podległego zespołu;

  • Odpowiedzialność poprawę procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing;

  • Kierowanie pracą zmiany i sporządzanie raportów o wynikach (ocena i poprawa wskaźników produkcji);

  • Dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnych przy współpracy z innymi działami;

  • Zlecanie i nadzór napraw urządzeń i maszyn;

  • Motywowanie zespołu do efektywniejszej pracy, planowanie urlopów oraz dbanie o rozwój pracowników;

  • Inicjowanie i wdrażanie pomysłów w celu poprawy wydajności i redukcji kosztów.

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie techniczne;

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Znajomość zagadnień związanych z zakresu prawa pracy oraz przepisów BHP;

  • Komunikatywność;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP „D” i/lub „E”;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

  • Pakiety: medyczny, socjalny;

  • Dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny;

  • Dofinansowanie do obiadów;

  • Dofinansowanie do żłobka/przedszkola.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy