Oferta pracy

Lider Zmiany

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych.
Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy
misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia
i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy
z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,
ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołu na zmianie, wyznaczanie pracownikom zadań i obowiązków, zapewnienie im bieżącego wsparcia
  • Motywowanie zespołu, tworzenie pozytywnych relacji i zapewnienie dobrej atmosfery pracy
  • Dbanie o umiejętności pracowników
  • Realizowanie wyznaczonych zleceń produkcyjnych przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej jakości produktu
  • Aktywne reagowanie na pojawiające się problemy w trakcie produkcji, rozwiązywanie problemów
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną, przygotowywanie raportów
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur procesu produkcyjnego, ulepszanie ich i optymalizowanie, wdrażanie usprawnień
  • Dbanie o porządek na hali produkcyjnej, egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane kierunki techniczne lub powiązane z zarządzaniem/produkcją
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem produkcyjnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem produkcyjnym w branży FMCG
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość MsOffice, mile widziana znajomość systemów klasy ERP (pracujemy w SAP)
  • Znajomość procedur z rodziny ISO, GMP, HACCP, znajomość Lean Manufacturing, 5S
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Umiejętność motywowania, wyznaczania i egzekwowania zadań
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość, pozytywne nastawienie
  • Chęć dalszego rozwoju, inicjatywa w działaniu, zorientowanie na cel

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
za pomocą przycisku:

Chcesz być na bieżąco?
Obserwuj profile

... i dołącz do teamu #earthchangers

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy