Oferta pracy

Lider Zmiany - Operator Wózka Widłowego

7R Solution Sp. z o.o.

777

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległymi pracownikami i wyznaczanie im zadań,

  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie,

  • czuwanie nad sprawnym przyjmowaniem dostaw i składowaniem towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,

  • kontrola nad wydawanym z magazynu towarem zarówno pod względem jakościowym jak i ilościowym,

  • wewnętrzny transport towarów w magazynie przy pomocy wózka widłowego (również wysoki skład).

  • przygotowanie oraz udział w inwentaryzacjach

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy,

  • umiejętność zarządzania grupą pracowników,

  • umiejętność obsługi wysokiego składu,

  • rzetelność , sumienność i dokładność,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w trybie zmianowym,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego, ubezpieczeniowego oraz medycznego,

  • przyjazną atmosferę.

7R Solution Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej.

Przewiń do profilu firmy