Oferta pracy

Lider zmiany

Pasta Food Company Sp. z o.o.

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie bezpieczeństwa, jakości oraz przestrzegania wewnątrzzakładowych standardów w obszarze produkcyjnym

  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego

  • Dbałość o optymalne wykorzystywanie zasobów i materiałów produkcyjnych

  • Raportowanie wskaźników produkcyjnych

  • Udział w projektach optymalizacyjnych

  • Organizowanie pracy zespołu (15- 35 osób), delegowanie zadań oraz nadzór nad ich wykonaniem

  • Zarządzanie urlopami, absencją i czasem pracy pracowników

  • Szkolenie pracowników, ich motywowanie, przeprowadzanie ocen pracowniczych

  • Praca w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami, w obszarze produkcji

  • Znajomość branży spożywczej

  • Znajomość Microsoft Office

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdujemy się przy ul. Północnej 12. Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 13, 12, 18.

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Lider Zmiany

Przewiń do profilu firmy