Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zmiany

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy należąca do francuskiej grupy będącej liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego wiodących producentów na rynku europejskim poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem pracowników
    • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych
    • Zapewnienie wymaganej jakości i produktywności
    • Dbanie o przestrzeganie ustalonych procedur, przepisów BHP
    • Analizowanie i raportowanie wyników pracy podległego zespołu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi i produkcją (mile widziana znajomość branży elektronicznej)
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację z przełożonymi
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Bardzo dobra organizacja pracy, operatywność, odpowiedzialność, sumienność i dynamizm w działaniu

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • Stabilne zatrudnienie
    • Świadczenia pozapłacowe

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb rekrutacji.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest S.B.E. Polska sp. z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000171249, NIP: 123-08-79-545, z siedzibą w Piasecznie, 05-500, ul. Puławska 34 (dalej zwana Administratorem). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą) wyłącznie w celu rekrutacji prowadzanej przez Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.