Oferta pracy

Lider Zmiany (produkcja)

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta - dystrybutora indywidualnych rozwiązań rur stalowych pilnie poszukujemy osoby gotowej podjąć pracę na stanowisku:

  Numer ref.: 010421/PPD/MKO

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn (piły tarczowe)
  • Odpowiedzialność za prowadzenie zmiany oraz jakość wyrobów
  • Sprawowanie nadzoru nad pracą powierzonego zespołu (do 3 osób)
  • Ustalanie wydajności pracy na linii oraz jej kontrola/przestrzeganie
  • Raportowanie/bieżące przekazywanie informacji managerom o ewentualnych problemach
  • Uzupełnianie oraz prowadzenie dokumentów związanych z bieżącą pracą produkcji (np. ilość odrzuconych sztuk, ilość zużytego materiału, problemy z zatrzymaniem maszyn itp.)
  • Motywowanie pracowników, koordynacja ich pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku - min. 1 rok
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy innych
  • Umiejętność pracy w zespole, charyzma w działaniu
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Zaangażowanie, duża motywacja do pracy, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, reagowania na trudności/komplikacje

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dwuzmianowy system pracy: 6:00-14:00, 14:00-21:00 (od poniedziałku do piątku)
  • Wynagrodzenie - do ustalenia na kolejnych etapach rozmów, w zależności od doświadczenia kandydatów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, indywidualne konto emerytalne, karta Lunch (190 zł netto), premie świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie, wczasy pod gruszą
  • Premię miesięczną
  • Wysoką kulturę pracy i przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne