Oferta pracy

Lider Zmiany Produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

Międzynarodowa firma produkcyjna zaprasza do swojego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem osób

  • odpowiedzialność za transakcje SAP i monitorowanie procesów

  • minimalizowanie strat produkcyjnych

  • raportowanie zmian, rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • silny wkład w rozwój firmy przy zastosowaniu zasady 5S

Wymagania pracodawcy

  • min. 5 doświadczenia w zakładzie produkcyjnym

  • wykształcenie techniczne (technikum mechaniczne, elektryczne lub pokrewne)

  • znajomość zasad BHP

  • podstawowe umiejętności obsługi komputera w zleceniu pracy z Microsoft Office, SAP i systemami monitoringu

  • umiejętności komunikacji i pracy zespołowej

  • podstawowe umiejętności przywódcze

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę

  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, karta sportowa)

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy