Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zmiany Produkcyjnej

Spring Professional PolandO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego, która jest w trakcie rozbudowy swojego zakładu i poszukuje nowych specjalistów, prowadzę proces na stanowisko:

Numer ref.: PWR/LZP/062021/MJ

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie grupą 20 osób na zmianie
  • Zapewnienie optymalnego i terminowego przebiegu produkcji zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa, standardów jakościowych, norm środowiskowych i wewnętrznej polityki Compliance
  • Nadzorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie z wytycznymi jakościowymi
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i wdrażanie środków korekcyjnych w przypadku awarii oraz odchyleń
  • Kontrolę i dokumentację procesów przezbrajania i czyszczenia, awarii, przestojów i odchyleń w zakresie parametrów procesowych
  • Zapewnienie ekonomicznego oraz optymalnego pod względem technicznym wykorzystania maszyn, urządzeń, instalacji i narzędzi
  • Monitorowanie personelu działu produkcji oraz maszyn produkcyjnych pod kątem wydajności (jakość oraz ilość)
  • Określanie zapotrzebowania na szkolenia oraz szkolenie pracowników działu produkcji w porozumieniu z kierownikiem produkcji

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi
  • Doświadczenie w branży Automotive
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Komunikatywny język angielski lub niemiecki
  • Zdolności przywódcze, umiejętność zorganizowania pracy, komunikatywność
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie nauki (w tym udział w kursach językowych i szkoleniach branżowych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne