Oferta pracy

Lider Zmiany Produkcyjnej

CorsonHRO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży technicznej w Bydgoszczy - poszukujemy Lidera Zmiany Produkcyjnej. Jeżeli pracowałeś/aś na podobnym stanowisku i dobrze czujesz się na stanowiskach liderskich, chcesz mieć wolne weekendy - doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą podległego personelu (ok. 20 os.)
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego na zmianie
  • Organizacja pracy pracowników oraz rozliczenie ich z osiągniętych wyników
  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu montażowego
  • Osiąganie wyników ilościowych i jakościowych na podległym obszarze
  • Raportowanie od Przełożonego

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokie zdolności liderskie
  • Odpowiedzialność, zorientowanie na cel, komunikatywność
  • Umiejętność organizowania i planowania
  • Podstawowa znajomość zasad BHP
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane profile techniczne)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Korzystne warunki płacowe + benefity (m.in. opieka medyczna)
  • Wolne weekendy
  • Praca w systemie 3-zmianowym oraz przyjemna atmosfera w firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie technicznej
  • Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Ogłoszenie archiwalne