Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider zmiany produkcyjnej (CNC)

Axito Sp. Z o.o.O firmie

Axito Sp. Z o.o.

Logistyczna 8

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad bieżącą produkcją,

  • Raportowanie realizacji planu produkcyjnego,

  • Zapobieganie przestojom produkcyjnym,

  • Realizacja założonych planów produkcyjnych,

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych;

  • Szkolenie podległych pracowników,

  • Odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych produktów,

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem,

  • Analiza i zapobieganie powstawaniu błędów produkcyjnych,

  • Współpraca z innymi działami

  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy w podległym obszarze

  • Dbanie o zachowanie porządku na stanowiskach pracy.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku liderskim

  • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym

  • Umiejętność obsługi komputera (MsOffice),

  • Wysoki stopień poczucia obowiązku i odpowiedzialności,

  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

  • Umiejętność organizowania pracy podległego zespołu,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy nowoczesne środowisko pracy w młodej i rozwijającej się firmie.

W naszej firmie będziesz miał możliwość pracy przy jednostkowej i małoseryjnej produkcji, która daje możliwość poznania wielu technologii produkcji. Pracujemy na nowoczesnych maszynach DMG MORI, których poznanie i obsługa umożliwia zdobicie cennego doświadczenia zawodowego. W Axito będziesz miał okazje brać udział w wielu ciekawych projektach, takich jak wdrożenie automatycznej linii produkcyjnej CNC Fastems.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Axito Sp. z o.o. jest częścią grupy Uhlmann - lidera na rynku dostawców systemów pakujących dla przemysłu farmaceutycznego. Portfolio produktów firmy obejmuje szeroką gamę maszyn do pakowania w blistry, kartony, a także linie do pakowania lekarstw w butelkach. Grupa Uhlmann produkuje maszyny w ścisłej współpracy ze swoimi klientami, producentami farmaceutyków na całym świecie. Skupiamy się na niezawodności oraz maksymalnej wydajności. Naszym klientom zapewniamy kompleksowy zakres usług w całym cyklu życia maszyn, począwszy od projektowania maszyny, poprzez uruchomienie i utrzymanie maszyn w najlepszej kondycji. Dzięki temu pomagamy klientom zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych, a tysiącom naszych pracowników na całym świecie zapewniamy stabilne i przyjazne środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy