Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zmiany Produkcyjnej

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.

5 5006 500 brutto / mies.
  • Jeżowe (pow. niżański)

    Jeżowe (pow. niżański), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji i podejmowanie działań w celu optymalizacji procesu ;

  • Odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów gotowych i ich zgodność z wymaganiami norm;

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną;

  • Zarządzanie, organizacja i kontrola, pracy podległego zespołu produkcyjnego ;

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów prawa żywnościowego oraz procedur BHP i wymogów systemów jakościowych;

  • Wdrażanie i szkolenie podległych pracowników;

  • Raportowanie działań w zakresie przebiegu zmiany.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (branża spożywcza mile widziana);

  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań i rozliczania założonych celów;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Umiejętność pracy na podstawie procedur i instrukcji;

  • Znajomość pakietu MS OFFICE

  • Rzetelność, dokładność i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, otwarte środowisko pracy;

  • Współpracę i wsparcie doświadczonego zespołu;

  • Rozwój osobisty.

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Jesteśmy producentem pieczywa chrupkiego na zakwasie naturalnym, przekąsek oraz wypiekanych batonów zbożowych. Są to produkty wysokiej jakości, przygotowane z zachowaniem tradycyjnej technologii, której zawdzięczają swoją jakość. Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce oraz prowadzimy sprzedaż eksportową. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Przewiń do profilu firmy