Ta oferta pracy jest nieaktualna od 238 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zmiany Produkcyjnej

  • Nałęczów, lubelskie
  • Kierownik
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLÉ WATERS POLSKA S.A.

    Producent wody butelkowanej, posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka, Nestlé Pure Life,
    San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nałęczów

    Główne zadania:

    • Efektywne zarządzanie Zespołem Operatorów Produkcji
    • Terminowe realizowanie przyjętego planu produkcji
    • Kontrola wydajności i jakości produkcji
    • Organizowanie i sprawowanie nadzoru nad przepływem materiałów produkcyjnych
    • Monitoring sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej oraz przygotowywanie raportów
    • Udział w projektach optymalizacyjnych, również poza obszarem zarządzania
    • Egzekucja przestrzegania przepisów i instrukcji, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo pracy

    Oczekiwania:

    • Umiejętności zarządzania Zespołem (delegowanie i egzekucja, organizowanie pracy, motywowanie, angażowanie, coaching, planowanie rozwoju, ocena roczna, informacja zwrotna)- warunek konieczny
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z Zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
    • Znajomość procesów produkcyjnych (dodatkowym atutem będzie znajomość technologii rozlewu i pakowania)
    • Wiedza na temat podstaw budowy maszyn, instalacji przemysłowych; umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Samodzielność i proaktywność w podejmowanych działaniach
    • Umiejętności analityczne
    • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
    • Umiejętność do pracy pod presją czasu i pod wpływem stresu
    • Mile widziana znajomość zasad Lean Manufacturing, szczególnie TPM
    • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku www.nestle-waters.com, w biznesie o charakterze sezonowym
    • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
    • Umowę o pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie pracy zmianowej ciągłej
    • Roczny system premiowy oparty o realizację zadań zespołowych i indywidualnych
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Pakiet relokacyjny dla osób zdecydowanych na relokację