Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zmiany Produkcyjnej

BOWMAN INGREDIENTS (POLAND) SP. Z O. O.O firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Bowman Ingredients jest wiodącym dostawcą panierek i marynat dla przemysłu spożywczego na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Do naszej fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zadania:

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z założonym harmonogramem
  • obsługa systemu komputerowanego sterującego procesem produkcyjnym
  • wsparcie kierownika produkcji w codziennym zarządzaniu działem
  • udział w inwentaryzacjach
  • raportowanie oraz tworzenie i aktualizowanie procedur operacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym (mile widziane w firmie z branży spożywczej)
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office
  • swobodna komunikacja w języku angielskim
  • doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności oraz procedurami doskonalenia procesów
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność analitycznego myślenia
  • chęć podjęcia stałej współpracy
  • doskonałe umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju i awansu w nowoczesnej fabryce
  • przyjazne środowisko pracy.

Ogłoszenie archiwalne