Logo Pracuj.pl

Lider Zmiany Produkcyjnej

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

Spółdzielcza 25a

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem produkcji i nadzór nad realizacją planów produkcji
  • Dbanie o jakość wypełnianej dokumentacji produkcyjnej i terminowe jej rozliczanie
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Zarządzanie ryzykiem przeterminowania materiałów i półproduktów
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zapewnieniem dostępności wyrobów gotowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w kierunku realizacji celów
  • Utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Eliminowanie przyczyn wpływających na obniżenie wydajności oraz zagrożeń realizacji planów

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz stawiania i rozliczania celów
  • Gotowość do samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność budowania, motywowania oraz utrzymania zespołu
  • Znajomość MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wczasy pod gruszą
  • Karta Fit-profit
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Producent z sektora produkcji kontraktowej.

Lider Zmiany Produkcyjnej, Spółdzielcza 25a, Olsztyn