Oferta pracy

Lider zmiany produkcyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa firma produkcyjna otwiera nowe możliwości zawodowe.

Zapraszamy do aplikacji.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie produkcją w powierzonym obszarze tj. planowanie pracy, monitorowanie i rozliczenie wyników pracy, sporządzanie raportów

  • planowanie zdolności produkcyjnych, nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego, kontrolowanie realizacji planu produkcyjnego

  • zarządzanie zespołem pracowników oraz prowadzenie szkoleń

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z nałożonym terminem i wymogami jakościowymi

  • współudział w optymalizowaniu procesów produkcyjnych, wdrażaniu narzędzi optymalizujących produkcję: Lean Manufacturing

  • tworzenie instrukcji i procedur oraz udział w wdrażaniu sytemu zarządzania jakością

  • dbanie o zachowanie standardów jakości

  • współudział w planowaniu przeglądów (autonomia)

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • umiejętności zarządzania zespołem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • gotowość do pracy 3-zmianowej

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów

  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy