Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider zmiany produkcyjnej

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.

  • Północna 16, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Północna 16

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracownikami na zmianie (do 30 osób)

  • Tworzenie i optymalizacja harmonogramów pracy

  • Szkolenia i wdrażanie pracowników zgodnie z ustalonym standardem

  • Zapewnienie optymalnego przebiegu pracy na podległej zmianie (raportowanie przebiegu pracy / KPI, reagowanie na odchylenia, podejmowanie akcji korygujących, analiza wskaźników, rozwiązywanie bieżących problemów i ich analiza)

  • Koordynowanie procesów produkcji w celu zapewnienia terminowości i jakości produkcji

  • Podejmowanie działań w kierunku ciągłego doskonalenia pod względem poprawy bezpieczeństwa, jakości i wydajności

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procesów i działań udoskonalających

  • Nadzór nad dokumentacją

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, itp.)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej oraz w zarządzaniu zespołem (min 2 lata)

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, w szczególności MS Excel)

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean

  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy

  • Wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa oraz jakości pracy

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP

  • Kreatywne podejście oraz chęć usprawniania procesów

  • Umiejętność motywowania i zarządzania zespołem

  • Zaangażowanie, sumienność i rzetelność

  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji (wynagrodzenie podstawowe + premia regulaminowa)

  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny)

  • Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku rozwijającego się biznesu

  • Pracę w firmie stawiąjącej na bezpieczeństwo – II miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

  • Przyjazną atmosferę, szacunek i wsparcie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • premia świąteczna

TitanX jest globalnym partnerem producentów pojazdów użytkowych. Produkujemy chłodnice do samochodów ciężarowych. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój i ekologiczny transport.

W TitanX każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na wprowadzane zmiany i swoje stanowisko pracy.

Nasze ścieżki decyzyjne są krótkie- działamy szybko i dążymy do osiągnięcia zamierzonego wyniku. Jesteśmy jednym globalnym zespołem i wspólnie osiągamy lepsze rezultaty.

Przewiń do profilu firmy