Logo Pracuj.pl

Lider zmiany produkcyjnej

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.

Północna 16

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracownikami na zmianie (do 30 osób)
  • Tworzenie i optymalizacja harmonogramów pracy
  • Szkolenia i wdrażanie pracowników zgodnie z ustalonym standardem
  • Zapewnienie optymalnego przebiegu pracy na podległej zmianie (raportowanie przebiegu pracy / KPI, reagowanie na odchylenia, podejmowanie akcji korygujących, analiza wskaźników, rozwiązywanie bieżących problemów i ich analiza)
  • Koordynowanie procesów produkcji w celu zapewnienia terminowości i jakości produkcji
  • Podejmowanie działań w kierunku ciągłego doskonalenia pod względem poprawy bezpieczeństwa, jakości i wydajności
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procesów i działań udoskonalających
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, itp.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej oraz w zarządzaniu zespołem (min 2 lata)
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, w szczególności MS Excel)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy
  • Wysoka świadomość wymogów bezpieczeństwa oraz jakości pracy
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Kreatywne podejście oraz chęć usprawniania procesów
  • Umiejętność motywowania i zarządzania zespołem
  • Zaangażowanie, sumienność i rzetelność
  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji (wynagrodzenie podstawowe + premia regulaminowa)
  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny)
  • Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku rozwijającego się biznesu
  • Pracę w firmie stawiąjącej na bezpieczeństwo – II miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.
  • Przyjazną atmosferę, szacunek i wsparcie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pikniki rodzinne
  • premia świąteczna

TitanX jest globalnym partnerem producentów pojazdów użytkowych. Produkujemy chłodnice do samochodów ciężarowych. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój i ekologiczny transport.

W TitanX każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na wprowadzane zmiany i swoje stanowisko pracy.

Nasze ścieżki decyzyjne są krótkie- działamy szybko i dążymy do osiągnięcia zamierzonego wyniku. Jesteśmy jednym globalnym zespołem i wspólnie osiągamy lepsze rezultaty.

Lider zmiany produkcyjnej, Północna 16, Opole