Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zmiany Produkcyjnej

Gestamp Wrocław Sp. z o.o. O firmie

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3

Wymagania:

  • Min. 2. lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym / równoważnym - czterobrygadowym,
  • Znajomość zasad i technik stosowanych w przemyśle produkcyjnym,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • Dodatkowymi atutami będzie: doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dobra znajomość rysunku technicznego oraz znajomość procesów: tłoczenia, spawania lub zgrzewania.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie ciągłości produkcji i jakości produkowanych wyrobów,
  • Zarządzanie podległym zespołem – około 15 osób,
  • Kontrolowanie procesu oraz realizowanie planów produkcyjnych,
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych oraz stanowisk pracy,
  • Przestrzeganie procedur produkcji, jakości obraz bezpieczeństwa,
  • Współpracowanie z działami: utrzymania ruchu, jakości, logistyki, personalnym, inżynierii,
  • Zapewnienie właściwych środków pracy dla podległych pracowników.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą pracę w znanej, międzynarodowej
    firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
    zawodowe,
  • Kartę Multisport,
  • Dodatek do dojazdu,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet medyczny.

 Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne