Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lider Zmiany

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.O firmie

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o bezpieczeństwo podległych pracowników, promowanie zasad BHP i PPOŻ,

  • zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów,

  • zarządzanie zmianą produkcyjną i podległymi pracownikami (Liderami i Operatorami Linii Produkcyjnej) – około 80 osób,

  • rozwiązywanie i przeciwdziałanie problemom jakościowym, technicznym i produkcyjnym,

  • zapewnienie osiągnięcia wskaźników efektywności podległych obszarów,

  • przygotowanie linii do audytów klientów,

  • przygotowanie planów i raportów dotyczących podległych obszarów oraz współpraca z innymi działami,

  • tworzenie, nadzór i weryfikacja dokumentacji produkcyjnej,

  • udział w procesach rekrutacyjnych na podległe stanowiska.

Nasze wymagania

  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – warunek konieczny,

  • praktyczna wiedza z obszaru Lean Manufacturing, znajomości narzędzi takich jak: 5S, Kanban, Kaizen, SMED,

  • umiejętności organizowania i planowania produkcji na podległym obszarze,

  • umiejętność skutecznego zarządzania grupą pracowników,

  • umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy i pracy pod presją czasu,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • wykształcenie co najmniej średnie,

  • odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wcześniejszego doświadczenia kandydata,

  • miesięczną premię uzależnioną od wyników pracy,

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta),

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie w przystępnych cenach,

  • dogodną lokalizację pracy (dzielnica Sielec, obok centrum miasta),

  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • nowoczesną i przestronną halę produkcyjną,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników,

  • rozwój osobisty poprzez praktyczne oraz teoretyczne szkolenia,

  • możliwość awansu w ramach struktury firmy w związku z jej rozwojem,

  • uczestniczenie w powstawaniu i rozwoju nowoczesnej, młodej i dobrze zorganizowanej firmy, której naczelne hasło to „Stworzyć wymarzoną fabrykę w Polsce”.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca zajmuje się produkcją przewodów do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Przewiń do profilu firmy