Oferta pracy

Lider zmiany

Roba Metals Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jarzębinowa 39
    Stanowice (pow. oławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Roba Metals Polska Sp. z o.o.

Jarzębinowa 39

Stanowice (pow. oławski)

Zakres obowiązków:

  • raportowanie bezpośrednio do kierownika produkcji
  • zarządzanie podległym zespołem
  • reagowanie i informowanie bezpośredniego przełożonego o zmianach cyklu produkcyjnego
  • tworzenie planów pracy zgodnie z harmonogramami i planami produkcji
  • przeprowadzanie spotkań z zespołem w celu omówienia planów produkcyjnych, rozwiązywania problemów oraz wdrażania planu ciągłej poprawy
  • koordynacja procesu w myśl planów produkcji i standardów jakościowych
  • tworzenie sprawozdań ze zmiany produkcyjnej i eskalacja problemów
  • udział we wdrażaniu nowych produktów na produkcję, w optymalizacji procesu, poprawie jakości
  • kontrola nad przestrzeganiem wewnętrznych norm i procedur przez podległy zespół
  • współpraca z działem jakości i utrzymaniem ruchu w celu zapewnienia wymaganej wydajności i jakości w podległym obszarze
  • odpowiedzialność za dbałość o przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz instrukcji wewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku pokrewnym do lidera/brygadzisty w firmie produkcyjnej o zbliżonym profilu - obróbka metali (lasery, krawędziarki, frezarka CNC)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem 20-osobowym
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość zagadnień związanych ze spawaniem stali: czarnej, nierdzewnej i aluminium
  • umiejętność delegowania zadań w oparciu o macierz kompetencji pracowników
  • wykształcenie średnie techniczne
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (min. A2) będzie mile widziany
  • dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • przestrzeganie procedur i standardów bezpiecznej pracy
  • samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole
  • Szkolenie i wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • Pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy