Oferta pracy

Lider Zmiany Logistyki

Gestamp Wrocław Sp. z o.o. O firmie

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników w obszarze logistyki wewnętrznej lub ekspedycji
  • Umiejętność zarządzania zespołem potwierdzona doświadczeniem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SAP
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (ok. 10/ zmianę)
  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz przepływu komponentów i wyrobów gotowych
  • Przestrzeganie zasad FIFO
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Dokonywanie oceny pracowniczej podległych pracowników
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych
  • Branie czynnego udziału we wdrożeniach projektów logistycznych
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Wprowadzanie usprawnień w obszarze logistyki wewnętrznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
    szkolenia zawodowe
  • Kartę Multisport
  • Dodatek do dojazdu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny

 Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy