Oferta pracy

Lider Zmiany w magazynie

BARRY CALLEBAUTO firmie

BARRY CALLEBAUT

Nowy Józefów 36

Łódź

Bary Callebaut Jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych, począwszy od pozyskiwania i przetwarzania ziarna kakaowca do produkcji najwyższej jakości czekolady, w tym nadzień czekoladowych, dekoracji i wyrobów czekoladopodobnych. Firma zaspokaja potrzeby całej branży spożywczej w ponad 100 krajach. Jest także światowym liderem w dziedzinie innowacji na bazie kakao i czekolady. Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych w Łodzi jest integralną częścią Grupy Barty Callebaut i udziela jej stałego wsparcia.

Lider Zmiany
w magazynie

 Zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynowanie zadań pracowników Magazynu w celu realizacji planu wysyłek wyrobu gotowego do Klienta, rozładunku surowców, obsługi transportów
  • Wykonywanie pracy operacyjnej w Magazynie
  • Współpraca z Działem Produkcji, Logistyki i Zapewnienia Jakości
  • Nadzorowanie prawidłowego załadunku i rozładunku cystern
  • Odpowiedzialność za sporządzanie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem i prowadzeniem dokumentacji magazynowej oraz raportów przekazania zmiany
  • Współpraca z magazynem zewnętrznym
  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Czynne uczestniczenie w inwentaryzacji rocznej

Oczekiwania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 5 osób – mile widziane
  • Znajomość metod zarządzania i optymalizacji procesów magazynowych
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (minimum IIWJO)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C+E lub B+E
  • Mile widziana znajomość SAP, podstaw MS Excel oraz 5S

Oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji
  • bonus uzależniony od wyników pracy wypłacany co pół roku
  • miesięczną uznaniową premię operacyjną
  • świadczenie na święta Bożego Narodzenia
  • świadczenie urlopowe
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju
  • transport do i z pracy na trasie Fabryka – Centrum Łodzi
  • pracę w systemie podstawowym 3 zmiany

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy