Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zmiany w Magazynie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-02-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Umowa o pracę;
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i inne).

    Zadania:

    • Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem rozładunków towaru na danej zmianie;
    • Obsługa programu WMS;
    • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo –transportowej;
    • Utrzymywanie porządku i dyscypliny na stanowiskach pracy.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w magazynie;
    • Doświadczenie na kierowniczym stanowisku – mile widziane;
    • Predyspozycje i umiejętności kierowania grupą kilkunastu pracowników;
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian;
    • Wykształcenie min. średnie;
    • Uprawnienia na wózki widłowe.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."
    bottom