Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zmiany w Magazynie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-09-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w młodym
      i dynamicznym zespole;
    • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Umowa o pracę;
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i inne).

    Zadania:

    • Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem rozładunków towaru na danej zmianie;
    • Obsługa programu WMS;
    • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo –transportowej;
    • Zapewnienie utrzymywania porządku
      i dyscypliny na stanowiskach pracy.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie
      w pracy w magazynie;
    • Doświadczenie na kierowniczym stanowisku – mile widziane;
    • Predyspozycje i umiejętności kierowania grupą kilkunastu pracowników;
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian;
    • Wykształcenie min. średnie;
    • Uprawnienia na wózki widłowe.
    Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom