Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zmiany

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Téciman Polska Sp. z o.o.

    Téciman Polska, z siedzibą we Wrocławiu, jest spółką zależną Téciman Int. S.L.,

    jest to firma inżynieryjna rozwijająca swoją działalność od ponad 25 lat w różnych sektorach przemysłu: motoryzacyjnym, lotniczym, kolejowym, energetycznym itp.

    Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    OBOWIĄZKI

    • Zarządzanie przypisaną zmianą produkcji, w tym zasobami ludzkimi i technicznymi, zarządzanie grupą około 40 operatorów.
    • Wdrożenie planów produkcyjnych - zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów zgodnie z wewnętrznymi i standardami klientów
    • Określanie i wdrażanie indywidualnych i zespołowych celów poprzez efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów
    • Monitorowanie i analiza aktualnych wyników produkcyjnych - raportowanie do Kierownika Produkcji
    • Zarządzanie zmianami organizacyjnymi
    • Bieżąca konserwacja sprawności technicznej maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze
    • Ścisła współpraca z innymi działami, takimi jak jakość, konserwacja, logistyka itp.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie
    • 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
    • Znajomość MS Excel
    • Znajomość lean manufacturing
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Dobra umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
    • Analityczny umysł
    • Kreatywność, zdolności przywódcze

    OFERTA:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjna pensja oparta na możliwym do udowodnienia doświadczeniu
    • Dobre środowisko pracy
    • Pełna poufność podczas procesu rekrutacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Oświadczam, że Administrator danych osobowych zapoznał mnie z informacjami dotyczącymi okoliczności przetwarzania moich danych osobowych w celu przeprowadzania procesów rekrutacyjnych, w szczególności poinformował mnie o tym jakie dane są przetwarzane oraz jakie są podstawy prawne ich przetwarzania. Wiem, jakie prawa mi przysługują, a także wiem, w jaki sposób kontaktować się z Administratorem, by je realizować. WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie i wiem, że mam prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie. W związku z tym wyrażam zgodę na wykorzystanie tego e-maila jako dowodu mojej akceptacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji jest Teciman Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Przedstawicielem Administratora jest Miguel Ángel García de la Fuente, z którym możesz się skontaktować pod adresem e-mail [email protected] oraz telefonem +34 947 209 141.

    Przetwarzamy Twoje dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, wizerunku, wykształcenia, przebiegu zatrudnienia, numeru telefonu, adresu e-mail, adresu korespondencyjnego. Przetwarzamy te dane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko asystenta zarządu, natomiast jeżeli będziemy planować dalej przetwarzać Twoje dane osobowe w innym celu, poinformujemy Cię o tym. Przetwarzamy te dane, aby rekomendować Cię w ramach różnych procesów rekrutacyjnych, w których Teciman Polska Sp.z o.o., jej spółka matka, firma Teciman Internacional S.L. lub jakikolwiek inny partner uczestniczy i może uczestniczyć w przyszłości.

    Podstawą prawną przetwarzania powyższych danych jest Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla określonych powyżej celów. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku wycofania zgody, dane zostaną przez nas usunięte niezwłocznie, nie później niż w terminie 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

    Podanie wyżej wymienionych danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym. Jest jednak jednym z warunków uczestnictwa w procesie rekrutacji, a w konsekwencji zawarcia umowy o pracę. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych. Jeżeli ich nie podasz, konsekwencją będzie niemożliwość uwzględnienia Twojej osoby w wyżej wymienionym procesie rekrutacji.

    Odbiorcą podanych przez Ciebie danych osobowych będą inne przedsiębiorstwa z grupy Teciman:

    • Teciman International, S.L. z siedzibą w Burgos w Hiszpanii;
    • TÉCIMAN – FINESPA z siedzibą w Pradze w Republice Czeskiej.

    Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany i nie stosujemy profilowania.

    Masz prawo żądać od nas dostępu do danych osobowych Ciebie dotyczących, a także masz prawo do tego, by zostały one sprostowane lub usunięte. Ponadto przysługuje Ci prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możesz także wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. W związku z tym wyrażam zgodę na wykorzystanie tego e-maila jako dowodu mojej akceptacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.