Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zmiany

  • Smolec (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Poszukujesz pracy w firmie oferującej możliwości dynamicznego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji? Oczekujesz nowych wyzwań? Witamy w naszej firmie mieszącej się w okolicach Wrocławia, producenta elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu AGD oraz MOTORYZACJI. Naszą specjalnością jest projektowanie, wdrażanie i produkcja najwyższej klasy elementów z tworzyw sztucznych. Otwartość, inwencja twórcza i kompleksowość w obsłudze klienta są cechami naszego przedsiębiorstwa.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Smolec (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz realizacji planu produkcyjnego
    • Nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości produkowanych wyrobów
    • Zarządzanie obszarem produkcyjnym i wszystkimi procesami tam zachodzącymi
    • Koordynowanie i zapewnienie współpracy z zespołami zewnętrznymi, wspierającymi produkcję
    • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, sprawnej komunikacji zarówno w ramach, jak i na zewnątrz powierzonego zespołu
    • Kontrola przepływu surowców i realizacji zamówień
    • Zarządzanie dokumentacją procesową

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji
    • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe – techniczne
    • Pełna dyspozycyjność i umiejętność organizacji pracy w zespole
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów, analityczne myślenie
    • Znajomość technologii sitodruku będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętne organizowanie i planowanie czasu pracy
    • Umiejętność kierowania podległym zespołem
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • Inicjatywa w działaniu
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez program szkoleń
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
    • Pomoc socjalną z ZFŚS.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych , Dz.U nr 133, poz. 883

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.