Oferta pracy

Lider zmiany wtryskowni

TULPLAST sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

TULPLAST sp. z o.o. sp. k.

Kostrzyńska 20c

Brzeźno (pow. poznański)

Tulplast Sp. z o.o. S.k.

Spółka TULPLAST jest ponad 30-letnim przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Swarzędz, Brzeźno koło Kostrzyna Wlkp.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn wtryskowych, ( przygotowanie surowca, proces produkcji), kontrola
  • przezbrajanie form wtryskowych, prace przygotowawcze
  • nadzór nad procesem produkcji pod kątem parametrów technologicznych
  • planowanie i delegowanie zadań dla podległego zespołu
  • organizacja i nadzór nad działaniami pracowników
  • optymalne planowanie produkcji z uwzględnieniem terminowości, jakości i wydajności poszczególnych maszyn i form produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
  • Praca 3- zmianowa

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność w działaniu i silna motywacja do pracy
  • dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy