Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider zmiany – Wydział Wtryskarek

  • Chechło Pierwsze (pow. pabianicki), Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem wysokiej jakości połączeń elektrycznych stosowanych w samochodach ciężarowych i osobowych oraz przewodów i spirali pneumatycznych. Zajmujemy się też przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dysponujemy nowoczesnym działem wtryskarek oraz narzędziownią, realizujemy w pełni kompleksowe usługi w zakresie wykonania oprzyrządowania do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem systemów CAD/CAM.

    W związku z intensywnym rozwojem na rynku poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:

    • nadzór procesu wysyłki przygotowanych wyrobów
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
    • odpowiednie rozdysponowanie zadań wśród podległego personelu w zależności od potrzeb
    • bieżący nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy przez podległych pracowników
    • zwiększenie wydajności i jakości pracy pracowników podległego działu
    • raportowanie wyników do kierownictwa
    • współpraca z innymi działami

     WYMAGANIA:

    • chęć rozwijania swoich umiejętności
    • motywacja do pracy
    • odpowiedzialność
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    dodatkowym atutem będzie

    • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
    • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
    • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
    • podstawowa znajomość funkcjonowania maszyn i urządzeń mechanicznych

     OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
    • atrakcyjny system premiowania
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym
    • miła i serdeczna atmosfera
    • wsparcie ze strony kierownictwa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Zgadzam się na przetwarzanie
    przez Phillips Fortech Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”