Oferta pracy

Lider Zmiany

Ardagh Glass S.A.

  • Zakolejowa 23, Wyszków
    Wyszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Zakolejowa 23

Wyszków

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych (topienie, formowanie, kontrola jakości)

  • monitorowanie oraz odpowiedzialność za osiąganie założonych wskaźników KPI

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących instrukcji i procedur

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją parku maszynowego

  • promowanie kultury ciągłego doskonalenia oraz inicjowanie i monitorowanie projektów optymalizujących

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i konsekwencja w działaniu

  • otwartość na nowe rozwiązania, umiejętność zarządzania zmianą

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi w obszarze produkcyjnym

  • wiedza w zakresie budowy wanny szklarskiej, technologii topienia i formowania

  • wiedza w zakresie narzędzi Lean Manufacturing, zintegrowanych systemów zarządzania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • możliwości rozwoju

  • wymiana doświadczeń z zakładami Ardagh

  • udział w ciekawych projektach

  • najwyższa troska o bezpieczeństwo pracy

  • wachlarz świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Ardagh jest światowym liderem w dziedzinie produkcji opakowań metalowych i szklanych dla wiodących światowych marek. W Polsce, pod nazwą Ardagh Glass S.A., działają 3 huty szkła zlokalizowane w Gostyniu, Ujściu i Wyszkowie, gdzie produkujemy butelki i słoiki w kolorach białym, zielonym oraz brązowym. Zatrudniamy ponad 700 osób, wiele z nich pracuje w naszych zakładach już kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat! Częścią naszej strategii jest zrównoważony rozwój oraz innowacyjność, które widoczne są zarówno w metodach produkcji i projektowania naszych wyrobów, jak i w technikach recyklingu czy oszczędzania energii. Naszym celem jest zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi ekonomicznej i społecznej odpowiedzialności. Sukces naszej firmy to sukces naszych Pracowników. Dołącz do nas i Ty!

Przewiń do profilu firmy