Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Lider Zmiany

Ekol Logistics Sp. z o.o.

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów logistyki kontraktowej w oparciu o wymagania Klienta oraz KPI

  • wsparcie Kierownika zmiany w organizacji pracy podległego zespołu

  • dbanie o jakość i efektywność pracy zespołu

  • nadzorowanie ewidencji czasu pracy zatrudnionych

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • sporządzanie raportów i analiz

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku organizacji

  • wprowadzania innowacji oraz optymalizacji procesów magazynowy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką i dokumentacją magazynową

  • doświadczenie w obsłudze systemu WMS

  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • samodzielność i dokładność w działaniu

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Firma Ekol Logistics jest operatorem logistycznym posiadającym własne oddziały w 13 krajach. Ekol oferuje między innymi transport intermodalny w oparciu o statki typu Ro-Ro, posiada 7 500 własnych środków transportu oraz 2 porty. Ekol Polska oferuje usługi transportu intermodalnego, magazynowania, krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, logistykę kontraktową oraz usługi celne.

Więcej o nas na: www.ekol.com

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowana/-y? Skontaktuj się z nami

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.