Oferta pracy

Lider zmiany

Wyborowa Pernod RicardO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu,

  • Szkolenie i motywowanie pracowników na stanowiskach pracy,

  • Realizacja planów produkcyjnych,

  • Raportowanie codziennych wyników produkcyjnych,

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami i normami,

  • Zgłaszanie potrzeb zawiązanych z zakupem materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych,

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i ogólnozakładowych w podległym obszarze,

  • Optymalizacja procesów produkcji,

  • Współpraca z działami: technicznym, kontroli jakości, technologii i magazynu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,

  • Masz min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji (mile widziane w branży FMCG),

  • Jesteś dobrze zorganizowaną osobą i proaktywnie podchodzisz do pracy,

  • Sprawnie obsługujesz komputer, w tym programy WORD i EXCEL,

  • Znasz systemy jakościowe ISO, HACCP,

  • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku,

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (B1).

Mile widziane

  • PMP, 5S, Problem Solving.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Wyborowa Pernod Ricard,

  • Jasno określone zadania i dynamiczne środowisko pracy,

  • System premiowy oparty na realizacji indywidualnie wyznaczanych celów,

  • Pakiet benefitów firmowych, m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne, możliwość udziału w szkoleniach i kursach,

  • Miejsce pracy w centrum miasta wraz z przyzakładowym parkingiem dla pracowników,

  • Firmowy ośrodek wypoczynkowy,

  • Pracę w serdecznej atmosferze z ludźmi z pasją,

  • Udział w wydarzeniach firmowych, m.in. Responsibl’All Day.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Wyborowa Pernod Ricard

W Wyborowa Pernod Ricard zajmujemy się marketingiem i sprzedażą 33 kluczowych marek grupy Pernod Ricard, do których należą alkohole mocne, wina oraz szampany. Lokalnie pracujemy z globalnymi markami alkoholi mocnych, win oraz szampanów, a w naszych zakładach w Poznaniu i Zielonej Górze produkujemy znane polskie wódki z portfolio Grupy.

Przewiń do profilu firmy

Dział:

Produkcja - Rozlewnia