Oferta pracy

Lidera projektu Automotive

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych oraz ich obsługa;

  • Kreowanie i prowadzenie strategii sprzedaży produktów automotive;

  • Przyjmowanie zamówień oraz ich realizacja;

  • Nadzorowanie terminów i wystawianie zleceń produkcyjnych;

  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej, wysyłkowej, celnej i ubezpieczeniowej;

  • Prowadzenie bazy informacyjnej o jakości wyrobów dostarczanych.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 lub wyższym,

  • 3 lat na stanowisku specjalista handlowy;

  • Mile widziana branża przetwórstwa tworzyw sztucznych;

  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacji;

  • Umiejętność wielozadaniowości.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,

  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • samodzielne stanowisko.