Oferta pracy

Likwidator Merytoryczny

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące ewidencjonowanie w systemie szkodowym danych dotyczących likwidacji,

  • Zakładanie rezerw kosztowych i ich bieżąca aktualizacja,

  • Prowadzenie korespondencji w zakresie prowadzonych spraw szkodowych zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • Kompletowanie i analizowanie dokumentacji szkodowej,

  • Ustalanie wysokości odszkodowania,

  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi uczestniczącymi w procesie likwidacji szkód.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziany: kierunek techniczny i/lub prawny),

  • Umiejętności analityczne,

  • Dobra obsługa komputera (znajomość pakietu MS Office),

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Samodzielność, dokładność, terminowość,

  • Doświadczenie w likwidacji szkód będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Gwarantujemy stabilność zatrudnienia - umowa o pracę,

  • Praca na wyżej wymienionym stanowisku jest wykonywana w pełni zdalnie (telepraca) - przysługuje Ci miesięczny ryczałt za tą formę pracy,

  • Cenimy Twoją pracę - premia regulaminowa, której wysokość uzależniona jest od osiągniętych przez Ciebie wyników,

  • Zdrowie pracowników jest dla nas ważne - otrzymasz możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej siebie i członków swojej rodziny - pakiet podstawowy jest w pełni finansowany przez Pracodawcę,

  • Dbamy o zdrowy tryb życia - otrzymasz możliwość dofinansowania do karty sportowej Multisport,

  • Bezpieczeństwo - otrzymasz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Cenimy sobie work-life balance - oferujemy elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-10:00),

  • Swobodna atmosfera - wszyscy mówimy do siebie po imieniu, niezależnie od zajmowanego stanowiska,

  • Umożliwiamy rozwój zawodowy - masz możliwość skorzystania z budżetu szkoleniowego,

  • Oferujemy naszym pracownikom atrakcyjne zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy