Likwidator mobilny w zakresie szkód majątkowych i gospodarczych

KAMA 24 Adam CiborO firmie

2 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Firma KAMA24 Adam Cibor na zlecenie Towarzystw Ubezpieczeniowych zajmuję się usługą w zakresie technicznej oraz pełnej likwidacji szkód majątkowych i gospodarczych. Nasza firma stabilnie znajduję się na rynku już od 2013r. Zachęcamy do współpracy.

Zadania które będą Ciebie dotyczyć:

  • sporządzanie dokumentacji zdjęciowej oraz protokołu z oględzin,
  • weryfikacja przyczyny szkody oraz ustalenia zakresu uszkodzeń w związku ze szkodą,
  • rzetelna  terminowa realizacja zleceń,

Wystarczy że:

  • posiadasz doświadczenie w zakresie likwidacji szkód majątkowych,
  • posiadasz komputer z dostępem do internetu,
  • jesteś mobilny i gotowy do podjęcia zlecenia w szybkim terminie,
  • jest gotowy do podjęcia długotrwałej współpracy,

Mile widziane:

  • wykształcenie budowlane,
  • znajomość kosztorysowania,
  • doświadczenie w zakresie prac remontowych,

Oferujemy :

  • umowę o dzieło lub umowę o współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą,
  • wsparcie merytoryczne, techniczne w czasie współpracy,
  • szkolenia w zakresie technicznej likwidacji szkód,
  • realizacja zleceń w dogodnym miejscu - o ile to możliwe, najbliżej miejsca zamieszkania,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy