Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Likwidator Mobilny

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do Biura Operacji i Likwidacji Szkód
    poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 5 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl, You Can Drive oraz YU!

    Grupie zaufały 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

    Główne zadania na stanowisku:

    • dokonywanie oględzin szkody w miejscu i czasie wyznaczonym przez klienta
    • telefoniczny kontakt z klientem
    • sporządzanie kalkulacji kosztów oraz stosownej dokumentacji potrzebnej w procesie likwidacji szkody

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • znajomości technologii napraw pojazdów (blacharsko-lakierniczych) oraz podstawowej wiedzy budowlanej
    • znajomości systemu Audatex, Info-Ekspert, Eurotax
    • praktycznej znajomości programu Excel
    • wysokiej kultury osobistej
    • wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym lub budowlanym
    • mile widziane doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz szkód majątkowych najlepiej udokumentowane pracą w towarzystwie ubezpieczeniowym
    • mile widziana udokumentowana praktyka w warsztacie naprawczym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji
    • samodzielne stanowisko pracy w rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (służbowy samochód, laptop, telefon)
    • szkolenia techniczne z zakresu technologii napraw, programów itp.
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk „aplikuj”.
    Aktualnie do pracy w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów na stanowisko: