Likwidator Szkód Klientów Korporacyjnych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.11.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 14.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do pracy w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód
    poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 5 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl, You Can Drive oraz YU!

    Grupie zaufały 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

    Główne zadania na stanowisku:

    • analiza dokumentacji niezbędnej dla oceny zasadności i weryfikacji roszczeń w Dziale Likwidacji Szkód OC i Transportowych lub majątkowych,
    • współpraca z klientami oraz podmiotami zewnętrznymi, przede wszystkim z brokerami,
    • raportowanie wyników.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (mile widziane o profilu prawniczym lub administracyjnym),
    • mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód,
    • umiejętności prowadzenia negocjacji i podejmowania decyzji,
    • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,
    • bardzo dobrej organizacji pracy pod presją czasu,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
    • bardzo dobrej znajomość MS Excel.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
    • realne możliwości rozwoju zawodowego w kierunku eksperckim,
    • pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
    • pakiet benefitów: w tym dofinansowania obiadów, bezpłatna siłownia i wiele innych.
    Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk „aplikuj”.
    Aktualnie do pracy w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów na stanowisko: