Oferta pracy

Likwidator szkód komunikacyjnych i majątkowych

appra.eu Tomasz Zuchniewicz , Andrzej Murzyński -s.c.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Likwidatora szkód komunikacyjnych i majątkowych

Obowiązki:

Wykonywanie oględzin pojazdu poszkodowanego, oględzin pojazdu sprawcy, oględzin miejsca zdarzenia, oględzin po wykonanej naprawie – wykonywanie dokumentacji fotograficznej i oceny technicznej/notatki służbowej. W przypadku rzeczoznawcy majątkowego wykonywanie oględzin technicznych budynków, maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w zakresie obsługi technicznej szkód komunikacyjnych/majątkowych
  • znajomość budowy pojazdów oraz technologii napraw powypadkowych
  • terminowość
  • mile widziany certyfikat w zakresie rzeczoznawstwa samochodowego/uprawnienia Rzeczoznawcy Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego/uprawnienia Rzeczoznawcy majątkowego

Osoby z branży motoryzacyjnej bez doświadczenia będą miały możliwość odbycia szkolenia.

Poszukujemy Rzeczoznawców na terenie całego kraju, którzy będą realizować zlecenia na określonym przez siebie terenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub zlecenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie zadaniowe
  • pracę w zespole doświadczonych Rzeczoznawców/Ekspertów techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego

Mile widziani także kosztorysanci/analitycy ze znajomością programów eksperckich Eurotax, Audatex, Info-Ekspert, a także rzeczoznawcy/eksperci, którzy wykonują opinie z zakresu techniki motoryzacyjnej oraz rekonstrukcji zdarzeń drogowych przy użyciu programu V-SIM.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy