Oferta pracy

Likwidator szkód komunikacyjnych i majątkowych

PROFIKA BROKER SP Z O OO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka brokerska poszukuje osoby komunikatywnej, samodzielnej, systematycznej w działaniu, skrupulatnej, otwartej na nowe doświadczenia i otwartej na budowanie dobrych relacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych i majątkowych
  • Analiza merytoryczna i zgłoszenie szkody
  • Przygotowanie odwołań
  • Prowadzenie dokumentacji szkodowej,
  • Współpraca z działami merytorycznymi odpowiedzialnymi za sprzedaż ubezpieczeń,
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami i organami administracji w zakresie prowadzonego procesu likwidacyjnego,
  • Informowanie klientów na temat procesu likwidacji szkody, przysługujących uprawnień i wymaganych dokumentów,
  • Inne czynności wspierające proces likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych,

OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia min. 2-3 lata w likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych (warunek konieczny),
  • Znajomość procesu likwidacji szkód (warunek konieczny)
  • Znajomości przepisów prawa związanych z likwidacją szkód, znajomości przepisów kodeksu cywilnego w zakresie ubezpieczeń,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

OFERUJEMY

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub B2B
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych niezależnie od rodzaju umowy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwijającej się spółce,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Duża samodzielność i możliwości rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W cv prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy