Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Likwidator Szkód Komunikacyjnych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

    Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy do Regionalnego Centrum Serwisowego (Katowice) na stanowisku:

    Miejsce pracy: Katowice

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Terminowa i zgodna z obowiązującymi standardami likwidacja szkód komunikacyjnych
    • Rozpatrywanie odwołań
    • Bieżąca współpraca z Rzeczoznawcami w zakresie likwidowanych szkód
    • Prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami

    Co oferujemy?

    • Umowę o pracę
    • Warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
    • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednej z największych ubezpieczeniowych grup kapitałowych w Polsce

    Czego oczekujemy?

    • Mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych lub obsłudze klienta w obszarze likwidacji szkód
    • Wykształcenia minimum średniego – preferowane wyższe
    • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Rzetelności, odpowiedzialności i samodzielności
    • Umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.