Likwidator Szkód Komunikacyjnych / Majątkowych

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert, Vienna Insurance Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych lub majątkowych w ramach uproszczonej ścieżki

  • Prowadzenie telefonicznych negocjacji z klientami

  • Prowadzenie właściwej, terminowej i zgodnej ze standardami korespondencji w zakresie

  • prowadzonych spraw szkodowych

  • Analiza i kompletowanie dokumentacji szkodowej

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Mile widziane: Doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta, doświadczenie w pracy w obszarze likwidacji szkód

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • Zdolności negocjacyjne

  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia karnetu sportowego

  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej

  • Praca w trybie hybrydowym

  • Wolontariat pracowniczy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych.

Przewiń do profilu firmy