Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Likwidator Szkód Komunikacyjnych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do współpracy Kandydatów na stanowisko:
    belka
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • Obsługa Klientów detalicznych i flotowych w procesie napraw blacharsko-lakierniczych
    • Przyjmowanie szkód komunikacyjnych zgodnie z wytycznymi towarzystw ubezpieczeniowych
    • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji napraw
    • Kontakt i korespondencja z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
    • Terminowe rozliczanie szkód komunikacyjnych, zgodnie ze standardami
    • Fakturowanie napraw

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość procedur likwidacji szkód komunikacyjnych
    • Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość programu Audatex
    • Podstawowa obsługa komputera - pakiet MS Office

    Oferujemy:

    • Rozwojową pracę w renomowanej firmie na rynku motoryzacyjnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (2500-4500 netto)
    • System premiowy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System szkoleń specjalistycznych
    • System pracy jednozmianowy /dzienny – praca pon.-pt. w godzinach 8-16
    • Przyjemną, rodzinną atmosferę, kulturę niekorporacyjną
    • Bezpłatny parking samochodowy i rowerowy
    • Stabilność zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    RG Auto-Serwis jest niezależną firmą wyspecjalizowaną w profesjonalnej likwidacji szkód komunikacyjnych, działającą w zakresie usług skierowanych do Zakładów Ubezpieczeń i podmiotów gospodarczych. Rozpoczęliśmy swą działalność w branży motoryzacyjnej już w roku 1972. Od tamtej pory rozwijamy się, szkolimy i doskonalimy nasze usługi.

    Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku, co potwierdza najwyższy wskaźnik satysfakcji klientów.
    bottom
    bottom