Logo Pracuj.pl

Likwidator Szkód Korporacyjnych (majątkowych i OC)

Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEXO firmie

Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie przyczyn i zakresu powstałych uszkodzeń z badaniem okoliczności zaistnienia zdarzeń szkodowych
  • ocena stanu technicznego budynków, budowli i urządzeń technicznych
  • współpraca z przedstawicielami największych na rynku polskim firm ubezpieczeniowych i brokerskich
  • sporządzanie wycen, opinii oraz raportów
  • prowadzenie korespondencji z uczestnikami procesów likwidacji szkód
  • bieżąca obsługa i kontrola prowadzonych spraw przy wykorzystaniu oprogramowania B2B SALTEX

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo lub elektrotechnika lub mechanika/automatyka itp.) LUB prawnicze (ew. inne pod warunkiem posiadania doświadczenia w likwidacji szkód majątkowych i OC)
  • min. 2-letni staż pracy (w przypadku kandydatów posiadających wykształcenie techniczne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej nie jest wymagane)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z międzynarodowym zapleczem
  • możliwość zdobywania wiedzy technicznej i ubezpieczeniowej od najlepszych specjalistów w branży
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX to firma działająca na rynku od 2005 r., będąca liderem w zakresie likwidacji szkód korporacyjnych (majątkowych, budowlano – montażowych oraz odpowiedzialności cywilnej). Współpracujemy z wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W ostatnim czasie nasza działalność została wyróżniona poprzez zaproszenie nas do reprezentowania na terenie Polski firmy McLarens – globalnego dostawcy usług likwidacji szkód, posiadającego biura i zdolności operacyjne w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Poszukujemy osób:

  • lubiących rozwiązywać problemy natury technicznej lub prawnej
  • lubiących pracę z ludźmi
  • ceniących sobie połączenie pracy biurowej z pracą w terenie

Adres firmy:

  • Biuro w Warszawie: ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9/35, 03-984 Warszawa
  • Biuro we Wrocławiu: ul. Włókniarzy 9/21, 54-062 Wrocław

Likwidator Szkód Korporacyjnych (majątkowych i OC), Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9, Praga-Południe, Warszawa