Oferta pracy

PK/W/LSK/21
Grupa ERGO Hestia

Likwidator Szkód Korporacyjnych

Grupa ERGO HestiaO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji niezbędnej do oceny zasadności i weryfikacji roszczeń zgłoszonych z ryzyk korporacyjnych, majątkowych w oparciu o posiadaną wiedzę techniczną,

  • współpraca z klientami oraz podmiotami zewnętrznymi (poszkodowanymi, ubezpieczonymi i brokerami),

  • raportowanie wyników,

  • udział w oględzinach miejsc szkody.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu inżynierii budownictwa),

  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych (obsługa specjalistycznych programów do kosztorysowania)

  • doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych i pracy z brokerem,

  • odpowiedzialna postawa wobec pracy,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i podejmowania decyzji,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu,

  • znajomość MS Excel,

  • czynne prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,

  • umowę o pracę,

  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,

  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,

  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,

  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,

  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.

  • Benefity

  • pakiet zdrowotny

  • specjalna oferta ubezpieczeniowa dla pracowników

  • elastyczne godziny pracy

  • zajęcia sportowe i relaksacyjne w czasie pracy

  • upominki świąteczne

  • aktywności budujące poczucie wspólnoty

  • spotkania integracyjne inspirowane sztuką

  • Hestyjne Centrum Wolontariatu

  • rodzinny piknik hestian

Tak się u nas pracuje

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.